A keresés a cikk rovatnevében, címében, szerzőjének nevében, az absztraktjátban és a szövegében történik.

Teremtorna Zelina-ban
 1728
A 2015. november 16-i hétvégén az Olcote HC és az Építők HC a horvátországi Sveti Ivan Zelina-ba látogatott, ahol részt vettek a 22. ZIMA MEMORIJAL teremtornán. A rangos csapatokat felvonultató tornán az Építők HC a negyedik, míg az Olcote HC a hetedik helyen végzett.

Kozári Benedek, Építők HC játékosa: Az Építők HC felnőtt csapata november 14 és 15-én egy felkészülési tornán vett részt Horvátországban, Sveti Ivan Zelinában. Elsődleges célunk az 5+1-es játékrendszerbe való visszaszokás, valamint az edzéseken gyakorolt szituációk meccsen történő alkalmazásának gyakorlása volt. Eredmények:

• Építők HC – Concordia 5-3
  • Építők HC – Zelina 3-5
  • Építők HC – Moravske Toplice 6-3
  • Építők HC – AHTC 2-2
  • Építők HC – Triglav 3-2

A csapat tehát három győzelemmel, egy döntetlennel és egy vereséggel zárt. Ez az eredmény végül az előkelő negyedik helyre volt elég a 12 csapatos tornán, amit a Senkvice csapata nyert meg. Ezen a hétvégén a csapat ismét Horvátországba, Porecbe látogat, ahol a felkészülés jegyében ismét megméretteti magát.

Zsoldos András, Olcote HC, edző:   A horvát HK Zelina által 12 férfi és 8 női csapat részvételével szervezett "Zima Memorial" emléktornán vett részt az Olcote HC csapata. A tornán 3 győzelem 1 döntetlen és 1 vareséggel a 7. helyen végzett. A tornát úgy szervezték, hogy az első nap után a csoportmérkőzések alapján kerültek be csapatok 1-4 alcsoportba. Sajnos a nyitómérkőzésen súlyos ( 0-7) vereséget szenvedtünk a Senkvice csapatától. Így rosszabb gólkülönbség miatt csak a 3. csoportba jutottunk. Itt már sikerült mindkét mérkőzést megnyernünk. Eredmények:

• Olcote - Senkvice 0-7
  • Triglav- Olcote 1-1
  • Olcote - Marathon 4-2
  • Concordia - Olcote 1-3
  • Olcote- Zelina "B" 6-2